خرید محصولات مراقبت از پوست 

شناخت پوست و مراقبت از آن

آشنایی با انواع پوست: نرمال، خشک، چرب و مختلط

چهار نوع اساسی پوست سالم وجود دارد: پوست معمولی، خشک، چرب و پوست مختلط. نوع پوست توسط ژنتیک تعیین می شود. با این حال، وضعیت پوست ما می تواند با توجه به عوامل داخلی و خارجی مختلفی که در معرض آن قرار می گیرد، بسیار متفاوت باشد.

پوست نرمال: “نرمال” اصطلاحی است که به طور گسترده برای اشاره به پوست متعادل استفاده می شود. ناحیه T پیشانی، چانه و بینی ممکن است کمی چرب باشد، ولی به طور کلی سبوم و رطوبت متعادل است و پوست نه خیلی چرب و نه خیلی خشک است.

پوست نرمال دارای:

منافذ ریز
گردش خون خوب
بافتی مخملی، نرم و صاف
شفافیت یکنواخت، رنگی تازه و گلگون

است و مستعد حساسیت نیست.

پوست خشک: “خشک” برای توصیف نوع پوستی استفاده می شود که نسبت به پوست معمولی سبوم کمتری تولید می کند. در نتیجه کمبود سبوم، پوست خشک فاقد لیپیدهایی است که برای حفظ رطوبت و ایجاد یک سپر محافظ در برابر تأثیرات خارجی نیاز دارد. پوست خشک در درجات و به اشکال مختلف وجود دارد که همیشه به وضوح قابل تشخیص نیستند. پوست خشک می تواند سفت و زبر باشد. زنان به طور قابل توجهی بیشتر از مردان از خشکی پوست رنج می برند و تمام پوست ها با افزایش سن خشک می شوند. مشکلات مربوط به خشکی پوست یک شکایت رایج است و 40 درصد از مراجعه به متخصصین پوست را تشکیل می دهد.

رطوبت پوست به تامین آب در لایه های عمیق تر پوست و تعریق بستگی دارد. پوست به طور مداوم آب خود را از طریق تعریق (از دست دادن فعال آب از غدد ناشی از گرما، استرس و فعالیت) و ترانس اپیدرمی (روش طبیعی و غیرفعال است که در آن پوست روزانه حدود نیم لیتر آب را از لایه های عمیق تر پوست پخش می کند) از دست می­دهد. این دو مورد از دلایل خشکی پوست محسوب می شود. همچنبن خشکی پوست ناشی از کمبود موارد زیر است:

عوامل مرطوب کننده طبیعی به ویژه اوره، اسیدهای آمینه و اسید لاکتیک – که به اتصال در آب کمک می کنند.
لیپیدهای اپیدرمی مانند سرامیدها، اسیدهای چرب و کلسترول که برای عملکرد سالم مانع پوست مورد نیاز هستند.

پوست خشک از پوستی که کمی خشکتر از حالت عادی است، از پوست خیلی خشک تا پوست فوقالعاده خشک را شامل می شود.

پوست خفیف خشک می تواند احساس سفت، شکننده و زبری داشته باشد و کدر به نظر برسد. خاصیت ارتجاعی پوست نیز کم است. در پوست خیلی خشک اگر خشکی درمان نشود، ممکن است موارد ایجاد شود:

پوسته پوسته شدن خفیف یا پوسته پوسته شدن در لکه ها
ظاهری خشن و لکه دار (گاهی به نظر می رسد که پیری زودرس دارد)
احساس سفتی
خارش احتمالی

همچنین نسبت به تحریک، قرمزی و خطر عفونت حساس تر است. پوست فوق­العاده خشک نواحی خاصی از بدن به ویژه دست ها، پاها، آرنج ها و زانوها ایجاد می شود.

پوست چرب: “چرب” برای توصیف نوع پوست با افزایش تولید سبوم استفاده می شود. این تولید بیش از حد به عنوان سبوره شناخته می شود. پوست چرب دارای درخشندگی براق و منافذ قابل مشاهده است. برخی مسائل نظیر ژنتیک، تغییرات و عدم تعادل هورمونی، دارو، فشار و لوازم آرایشی کمدوژنیک (محصولات آرایشی که باعث تحریک می شوند) باعث تولید بیش از حد سبوم می شود. پوست چرب با موارد زیر مشخص می شود:

منافذ بزرگ و به وضوح قابل مشاهده
یک درخشش براق
پوست ضخیم تر و رنگ پریده: رگ های خونی ممکن است قابل مشاهده نباشند.

پوست های چرب مستعد ابتلا به کومدون ها (جوش های سرسیاه و سرسفید) و انواع مختلف آکنه هستند. با آکنه خفیف، تعداد قابل توجهی از کومدون ها روی صورت و اغلب روی گردن، شانه ها، پشت و سینه ظاهر می شوند. در موارد متوسط و شدید، پاپول‌ها (برجستگی‌های کوچک بدون سر سفید یا سیاه قابل مشاهده) و پوسچول‌ها (برجستگی‌هایی با اندازه متوسط با نقطه سفید یا زرد قابل توجه در مرکز) ظاهر می‌شوند و پوست قرمز و ملتهب می‌شود.

پوست مختلط: پوست مختلط همانطور که از نامش پیداست پوستی است که از ترکیبی از انواع پوست تشکیل شده است. در واقع در پوست مختلط، نوع پوست بین ناحیه T و گونه متفاوت است. پوست مختلط با موارد زیر مشخص می شود:

ناحیه T چرب (پیشانی، چانه و بینی)
منافذ بزرگ در این ناحیه شاید با مقداری ناخالصی
گونه های معمولی تا خشک

در مجموع قسمت های چرب تر پوست مختلط به دلیل تولید بیش از حد سبوم ایجاد می شود. قسمت‌های خشک‌تر پوست مختلط ناشی از کمبود سبوم و کمبود چربی مربوطه است.

ارزیابی نوع و وضعیت پوست

بر خلاف نوع پوست، وضعیت پوست می تواند در طول زندگی شما بسیار متفاوت باشد. بسیاری از عوامل داخلی و خارجی که وضعیت آن را تعیین می کنند عبارتند از: آب و هوا و آلودگی، دارو، استرس، عوامل ارثی که بر سطوح سبوم، عرق و عوامل مرطوب کننده طبیعی که پوست شما تولید می کند و همچنین محصولاتی که استفاده می کنید و انتخاب های مراقبت از پوست تأثیر می گذارد. که شما می سازید.

محصولات مراقبت از پوست باید متناسب با نوع پوست و رسیدگی به وضعیت پوست انتخاب شوند. متخصصان پوست و سایر متخصصان مراقبت از پوست وضعیت نوع پوست افراد را با اندازه گیری عوامل زیر تعیین می کنند:

علائم پیری: نوع پوست ما می تواند در طول زندگی ما تغییر کند. افرادی که در سنین نوجوانی دارای نوع پوست چرب هستند، بعد از بلوغ پوستشان خشک‌تر می‌شود و افرادی که نوع پوست معمولی دارند، با افزایش سن، پوستشان خشک‌تر می‌شود. با بالا رفتن سن همه انواع پوست، حجم و تراکم پوست از دست می‌رود، خطوط و چین و چروک‌های ظریف ظاهر می‌شوند و تغییراتی در رنگدانه‌ها ایجاد می‌شود. درک و اندازه گیری این علائم پیری به ما کمک می کند تا وضعیت پوست خود را مشخص کنیم.
رنگ پوست: رنگ و قومیت پوست بر نحوه واکنش پوست ما به نیروهای خارجی مانند خورشید، اختلالات رنگدانه، تحریک و التهاب تأثیر می‌گذارد. رنگ اصلی پوست با چگالی اپیدرم و توزیع ملانین تعیین می شود. قرمزی پوست نیز معیار مفیدی برای سنجش وضعیت پوست است.
حساسیت پوستی: پوست حساس پوستی است که به راحتی توسط عوامل مختلف تحریک می شود، که عموماً توسط پوست متعادل مانند محصولات مراقبت از پوست یا دماهای بالا و پایین تحمل می شود. برای برخی از افراد، پوست حساس یک وضعیت دائمی است، برای برخی دیگر، حساسیت توسط عوامل داخلی و خارجی خاصی ایجاد می شود. زمانی اتفاق می‌افتد که عملکرد سد طبیعی پوست به خطر بیفتد و باعث از دست رفتن آب و اجازه نفوذ مواد محرک می‌شود. علائم توسط عواملی تشدید می شود که پوست صورت بیشتر در معرض آن قرار دارد، از نور خورشید گرفته تا برخی از مواد تشکیل دهنده لوازم آرایشی و پاک کننده ها.
تولید سبوم و عرق: میزان سبوم تولید شده توسط غدد چربی در پوست، اثربخشی عملکرد مانع پوست و در نتیجه وضعیت پوست را کنترل می کند. تولید بیش از حد سبوم می تواند منجر به پوست چرب و مستعد آکنه شود، در حالی که تولید کم سبوم باعث خشکی پوست می شود. غدد تعریق در پوست عرق تولید می کنند تا به بدن کمک کنند دمای مطلوب خود را حفظ کند. تولید زیاد یا کم عرق می تواند بر وضعیت پوست تأثیر بگذارد.
عوامل مرطوب کننده طبیعی: به طور طبیعی در پوست سالم تولید می شود، عوامل مرطوب کننده طبیعی مانند اسیدهای آمینه به اتصال آب به پوست کمک می کنند، خاصیت ارتجاعی و لطافت آن را حفظ می کنند و از کم آبی آن جلوگیری می کنند. هنگامی که سد محافظ پوست آسیب می بیند، اغلب نمی تواند این مرطوب کننده های طبیعی ضروری را حفظ کند، بنابراین رطوبت پوست کاهش می یابد و شرایط تحت تاثیر قرار می گیرد.

پاکسازی و تونینگ چگونه بهترین پاک کننده صورت را برای پوستم انتخاب کنم؟

چرا پاکسازی و تقویت کننده اهمیت دارد؟ پاکسازی ناخالصی ها (کثیفی و آلودگی)، آرایش و سبوم اضافی را از بین می برد که اگر روی پوست بماند، می تواند پوست را تحریک کند و توانایی پوست را برای کار به عنوان یک سد محافظ موثر کاهش دهد. پاکسازی همچنین از بازسازی پوست پشتیبانی می کند و بنابراین برای پوست مستعد لک و آکنه بسیار مهم است. تونینگ به از بین بردن آخرین آثار پاک کننده کمک می کند، پوست را شاداب می کند و PH طبیعی آن را بازیابی می کند و از عملکرد مانع پوست بیشتر حمایت می کند. محصولات مراقبتی بهتر می توانند به پوستی که تمیز و رنگ شده است نفوذ کند. این به این معنی است که موثرتر هستند و حداکثر سود را برای پوست خود می برید.
هر چند وقت یکبار باید صورت خود را تمیز کنید؟ توصیه می کنیم هر روز دو بار صورت خود را پاکسازی نموده و تونر بزنید.

چرا صبح پاکسازی کنیم؟ غدد چربی پوست شما در طول روز و در طول شب سبوم – یک ماده روغنی که از خشک شدن آن جلوگیری می کند – تولید می کنند. پاکسازی صبحگاهی باعث می شود که چربی اضافی و سلول های مرده پوست از بین برود.

چرا غروب پاکسازی کنیم؟ تمیز کردن در شب تضمین می کند که آلودگی های روز (مانند آلودگی و تعریق) – و همچنین تمام آثار آرایش، کانسیلر و فیلترهای ضد آفتاب – قبل از رفتن به رختخواب به طور کامل پاک می شوند. این به پوست شما کمک می کند تا یک شبه تجدید و ترمیم شود.

بهترین پاک کننده صورت برای پوست من چیست؟ در مرحله اول، پاک کننده ای را انتخاب کنید که برای نوع و وضعیت پوست شما مناسب است و ثابت شده است که به طور موثر اما ملایم پاکسازی می کند.

نخست، با هر نوع پوستی که دارید توصیه می کنیم مراقب محصولاتی باشید که روی پوست حساس تست شده اند و از مواد خشن اجتناب کنید. بسیاری از صابون ها از نظر قلیایی قوی هستند و می توانند به لایه محافظ طبیعی پوست آسیب برسانند و آن را خشک کنند. در حالت ایده آل، پاک کننده شما حاوی مواد آبرسانی نیز خواهد بود که از سطح رطوبت طبیعی پوست پشتیبانی می کند.
دوم، ترکیبی از محصولاتی را انتخاب کنید که برای نوع پاک‌کننده‌ای که نیاز دارید، مناسب باشند. برای مثال، اگر از ریمل ضدآب و سرسخت استفاده می‌کنید، ممکن است به شما کمک کند قبل از استفاده از پاک‌کننده، ابتدا با پاک‌کننده‌های مخصوص آرایش چشم، آن را پاک کنید و سپس با استفاده از تونر بقیه قسمت های صورت تان را پاک نمایید.
سوم، از آنجایی که همه ما ترجیحات بافتی و روش‌های متفاوتی برای پاکسازی داریم، محصولاتی را انتخاب کنید که از استفاده از آنها لذت خواهید برد. به این ترتیب، انگیزه بیشتری برای پاکسازی دو بار در روز خواهید داشت.

کدام پاک کننده برای پوست من بهتر است؟

اگر نوع پوست شما نرمال تا مختلط است، ما ژل، فوم میسلار یا پاک کننده های آب میسلار را توصیه می کنیم. فوم میسلار و شوینده های آب میسلار با ترکیبات آبرسان و اثربخشی ثابت شده در افزایش رطوبت پوست، برای پوست های خشک نیز مناسب هستند.
اگر پوست شما به خصوص خشک است، شیر پاک کننده مغذی را توصیه می کنیم.
اگر از ریمل ضدآب سرسخت یا آرایش چشم مقاوم استفاده می‌کنید، توصیه می‌کنیم ابتدا آن را با پاک‌کننده آرایش چشم پاک کنید که برای انواع پوست مناسب است. ثابت شده است که بسیاری از پاک کننده های ما آرایش چشم را پاک می کنند، اما اگر ابتدا از پاک کننده مخصوص آرایش چشم استفاده کنید، همیشه پاکسازی کامل تری خواهید داشت.
اگر پوست شما بیش از حد حساس است، ما پاک کننده را توصیه می کنیم
اگر مستعد لک و آکنه هستید، توصیه می کنیم از پاک کننده ها و تونرها استفاده کنید.

چگونه باید پاکسازی کنیم و تونر بزنیم؟ واضح است که نحوه تمیز کردن شما به انتخاب پاک کننده شما بستگی دارد:

پاک کننده ژل یا فوم باید با آب پاک شود.
یک پاک کننده شیر را می توان با آب پاک کرد یا می توان آن را اعمال کرد و به آرامی با یک پد پنبه ای مالش داد.
یک پاک کننده آب میسلار با یک پد پشمی استفاده شود.

البته نحوه پاکسازی به ترجیحات شخصی بستگی دارد:

برخی از افراد دوست دارند “دوبار پاکسازی” را انجام دهند که به معنای دو بار پاکسازی است، گاهی اوقات با دو محصول مختلف، زیرا احساس می کنند این کار باعث پاکسازی کامل تری می شود.
برخی افراد دوست دارند از روش پارچه داغ (پارچه خراطین خیس شده در آب گرم) برای پاک کردن پاک کننده خود استفاده کنند.

در مجموع دو مرحله اصلی وجود دارد: پاکسازی و سپس تونر زدن و تنظیم PH پوست. اگر از ریمل ضد آب سرسخت یا آرایش چشم مقاوم استفاده می کنید، سه مرحله لازم است: پاک کردن آرایش چشم، پاکسازی و سپس تونر زدن.

مراقبت از پوست روتین روزانه مراقبت از پوست صورت

پاکسازی کامل اما ملایم روزانه و مراقبت مرطوب کننده خوب به حفظ سلامت پوست شما کمک می کند. محصولات مراقبت از پوست با کیفیت که متناسب با نوع پوست و نگرانی پوست شما انتخاب می شوند، می توانند از پوست صورت در برابر تأثیرات مخرب خارجی مانند آفتاب، آب و هوای گرم و سرد و آلودگی هوا محافظت کنند. آنها همچنین می توانند به تسکین پوست تحریک شده، بازگرداندن آن به وضعیت سالم و جلوگیری از پیشرفت بیماری های پوستی کمک کنند.

روزانه مراقبت از پوست صورت شامل 4 مرحله است:

مرحله 1- پاکسازی پوست: پاکسازی کامل اولین قدم در مراقبت موثر از پوست است. پاکسازی آلودگی، عرق، سبوم و آرایش را از بین می برد و پوست را برای مراقبت آماده می کند. پوست تمیز بهتر می تواند مواد فعال موجود در محصولات مراقبتی را جذب کند.
مرحله 2- تونر زدن: تونینگ هرگونه اثر پاک کننده را از بین می برد، پوست را شاداب می کند و در عین حال مقدار PH طبیعی آن را بازیابی می کند.
مرحله 3- مراقبت از پوست: محصولات مراقبتی پوست را مرطوب و بازسازی می کنند. بسیاری نیز نگرانی های خاص پوست را هدف قرار داده و درمان می کنند.
مرحله 4- محافظت از پوست: محافظت در برابر آفتاب برای روزهایی که پوست شما در معرض اشعه های مضر UV قرار می گیرد مهم است: علت اصلی پیری زودرس پوست. اکثر کرم های روز از قبل دارای SPF 15 هستند.

مرحله 1 و 2- پاکسازی پوست و تونر زدن: یک روتین موثر مراقبت از صورت با پاکسازی و تونینگ کامل ولی ملایم شروع می شود تا:

آلودگی، عرق، سبوم و آرایش را بدون خشک کردن پوست پاک کنید.
پوست را برای رژیم مراقبت از صورت خود آماده کنید. مواد ارزشمند موجود در محصولات مراقبت از صورت، زمانی که روی پوست تمیز استفاده می شوند، به طور موثرتری جذب می شوند.

پاکسازی به ویژه برای پوست های مستعد آکنه مهم است زیرا به پوست کمک می کند تا تعادل سالم طبیعی خود را حفظ کند و از فرآیند بازسازی طبیعی پشتیبانی می کند. دو گام اصلی برای یک روال پاکسازی کامل وجود دارد: شیر یا ژل پاک کننده و به دنبال آن یک تونر. اگر از آرایش چشم استفاده می‌کنید، بهتر است یک پاک‌کننده مجزای آرایش چشم به عنوان گام سوم در برنامه پاک‌سازی خود اضافه کنید.

گام 1- پاک کننده آرایش چشم: برای پاک کردن آرام آرایش از روی مژه ها و ناحیه ظریف دور چشم. پاک‌کننده‌ی آرایش چشم بهتر است با یک پد پنبه‌ای که به آرامی در سراسر ناحیه چشم پاک شود، استفاده شود.
گام 2- یک شیر یا ژل پاک کننده: پاک کننده ای را انتخاب کنید که مناسب نوع پوست شما باشد. شیر پاک کن برای پوست هایی که مستعد انواع پوست های خشک هستند بهترین است. برای انواع پوست های معمولی، مختلط یا چرب، …………………… را به عنوان یک پاک کننده ژل توصیه می کنیم.
گام 3- تونر: تونینگ آخرین آثار پاک کننده را از بین می برد و پوست را شاداب می کند و در عین حال مقدار PH طبیعی آن را بازیابی می کند. تونر باید با یک پد پنبه ای اعمال شود و به آرامی روی صورت پاک شود.

نکات مهم:

پاک کننده های ژلی باید با آب ولرم کاملاً شسته شوند. از استفاده از آب خیلی داغ مخصوصاً روی پوست های حساس خودداری کنید، زیرا دمای شدید می تواند باعث تحریک شود.
شیرهای پاک کننده با پد پنبه ای اعمال و پاک می شوند و نیازی به آب ندارند. با این حال، در صورت تمایل می توانید شیر پاک کننده را با آب ولرم به آرامی پاک کنید.
محصولات سه در یک ترکیبی مناسب از پاک کننده، تونر و پاک کننده آرایش چشم را فراهم می کند. اگرچه بهترین نتایج همیشه با استفاده از پاک کننده، تونر و پاک کننده آرایش چشم جداگانه به دست می آید. پاک کننده های سه در یک را باید با پاک کردن یک پد پنبه ای به آرامی روی صورت و ناحیه چشم خود اعمال کنید.

آب به تنهایی صورت شما را تمیز نمی کند. شما باید از یک سورفکتانت (شوینده ای که هم آب و هم چربی را حل می کند) استفاده کنید تا با کثیفی چسبیده و به آرامی آن را از روی پوست خود پاک کنید. مهم است که محصولاتی را انتخاب کنید که روی پوست ملایم باشند. شستشوی مکرر با صابون‌های معمولی یا سورفکتانت‌های تهاجمی می‌تواند عملکرد مانع پوست را به‌واسطه موارد زیر ضعیف کند:

تغییر PH از حالت طبیعی کمی اسیدی بین 4/5 تا 9/5 به PH خنثی یا حتی قلیایی، که توانایی آن را برای مبارزه با باکتری ها کاهش می دهد.
مختل کردن پروتئین ها در لایه شاخی (خارجی ترین لایه پوست)
از بین بردن چربی های محافظ پوست (چربی هایی که سلول ها را در اپیدرم کنار هم نگه می دارند)

هنگامی که عملکرد پوست ضعیف می شود، حساسیت آن افزایش می یابد و بیشتر مستعد خشکی و تحریک می شود.
پاک کننده ها
پاک کننده ای را انتخاب کنید که:

روی پوست شما ملایم خواهد بود و آن را خشک نمی کند.
برای نوع خاص پوست و نگرانی شما فرموله شده است.
کاملاً آزمایش شده است و در حالت ایده آل با پوست های حساس سازگار است.

هنگام انتخاب بین محصول شیر و ژل، قانون کلی این است که هر چه پوست خشک تر باشد، شیر پاک کننده را ترجیح می دهد. لیپیدهای پوست شما دست نخورده باقی می ماند، پوست شما متعادل می ماند. ژل های پاک کننده برای پاکسازی انواع پوست های معمولی تا مختلط ایده آل هستند.

تونرها: تونرهای بدون الکل را برای انواع پوست توصیه می شود. تونرهای مبتنی بر الکل اثر خنک کنندگی دارند، اما می توانند چربی های طبیعی پوست را از بین ببرند. پوست ممکن است در تلاش برای جایگزینی لیپیدهایی که از دست رفته اند، بیش از حد چربی تولید کند. الکل می تواند خشکی پوست خشک را تشدید کند و برای کسانی که پوست چرب یا مختلط دارند، یک تونر حاوی الکل می تواند با از بین بردن سبوم به تنظیم چربی بیش از حد کمک کند.

پاک کننده های میسلار، پاکسازی صورت چشم را به صورت یکجا ارائه می دهند. مولکول های روغن معلق در آب، آلودگی و مواد آرایشی را به سرعت و به آرامی از بین می برند. پاک کننده های میسلار جایگزین مناسبی برای استفاده از سه محصول مجزا هستند.

مرحله 3- مراقبت از پوست: محصولات مراقبتی باید پوست را آبرسانی و بازسازی کنند. مرطوب‌سازی نه تنها محتوای آب پوست را افزایش می‌دهد، بلکه از آن محافظت می‌کند و پوسته پوسته شدن منظم (فرآیندی که در آن پوست سلول‌های مرده را می‌ریزد) را تشویق می‌کند و باعث می‌شود احساسی صاف، نرم و راحت داشته باشد. بسیاری از محصولات مراقبتی نیز نگرانی های خاصی را هدف قرار داده و درمان می کنند. نگرانی های خاص پوست مانند پیری، هایپرپیگمانتاسیون و آکنه را می توان به طور موثر با محصولات مراقبت ویژه ای که حاوی غلظت بالایی از مواد فعال هستند، درمان کرد. این محصولات مراقبت ویژه اغلب در قالب کنسانتره یا سرمی هستند.

گام 1- مراقبت ویژه: از آنجایی که این محصولات حاوی فعال ترین مواد در روتین مراقبت از پوست شما هستند، محصولات مراقبتی ویژه باید روی پوست تازه تمیز شده و قبل از استفاده از کرم روز یا شب استفاده شود تا مطمئن شوید که آنها جذب می شوند.

گام 2- مراقبت روزانه یا شبانه: یک کرم مرطوب کننده روز یا شب باید برای آبرسانی و بازسازی پوست صورت و همچنین برای ارائه مواد فعال برای رفع نگرانی های پوستی خاصی که ممکن است داشته باشید استفاده شود.

زن از کرم دور چشم استفاده می کند

گام 3- مراقبت از چشم: محصولات مراقبت از چشم باید با احتیاط و پس از استفاده از محصولات مراقبتی روزانه یا شبانه، با مالیدن کرم به آرامی در اطراف ناحیه ظریف چشم استفاده شوند.
نکات مهم

داروهای موضعی تجویز شده توسط متخصص پوست برای درمان بیماری هایی مانند آکنه یا درماتیت آتوپیک باید به همان روشی که یک محصول مراقبتی ویژه تجویز می شود استفاده شود: همیشه ابتدا روی پوست تمیز شده ملایم قبل از استفاده از کرم روز یا شب استفاده شود. قبل از استفاده از یک محصول مراقبتی در روز یا شب، باید اجازه دهید محصولات مراقبت ویژه برای چند دقیقه جذب پوست شوند.
اگر از یک محصول مراقبت ویژه استفاده می کنید، قبل از استفاده از کرم روز یا شب، باید اجازه دهید برای چند دقیقه جذب شود. اگر پوست شما به محصول مراقبت خاصی نیاز ندارد، باید کرم روز یا شب را مستقیماً روی صورت کاملاً تمیز شده بمالید.

محصولات مراقبتی باید با نوع پوست شما مطابقت داشته باشند و هر گونه نگرانی خاصی که ممکن است داشته باشید را برطرف کنند. انتخاب محصول مراقبتی شما نیز می تواند با فصل سازگار شود (برای مثال، بسیاری از مردم ترجیح می دهند از یک محصول مایع سبک تر در هوای گرم و یک کرم غنی تر در ماه های سرد زمستان استفاده کنند).

در مورد انواع پوست و نگرانی ها بیشتر بیاموزید و برای کمک به تعیین نوع پوست خود، تست پوست ما را انجام دهید. اگر می خواهید در مورد چگونگی درمان یک مشکل خاص پوست راهنمایی کنید، با یک متخصص پوست تماس بگیرید.

مراقبت روزانه پوست: برخی از مرطوب کننده ها حاوی فاکتور محافظتی در برابر آفتاب (SPF) هستند. این باعث می شود آنها برای استفاده در روز مناسب باشند اما نباید در عصر استفاده شوند. سایر محصولات مراقبتی حاوی رنگدانه (به عنوان مثال، برخی از محصولاتی که قرمزی یا آکنه را درمان می کنند) نیز باید فقط در طول روز استفاده شوند.
مراقبت شبانه پوست: پوست یک شبه بازسازی می شود. کرم های شب علاوه بر مرطوب کردن پوست، حاوی موادی هستند که فرآیند بازسازی سلولی را تحریک می کنند. آنها همچنین فاقد SPF و رنگدانه هستند.
مراقبت از پوست دور چشم: پوست لطیف اطراف چشم به خصوص نازک و حساس است و بنابراین آسیب پذیرتر از بقیه پوست های صورت است. به همین دلیل از یک محصول مراقبت از چشم با فرمول خاص بهره می برد. کرم دور چشم باید با احتیاط استفاده شود.

مرحله 4- محافظت از پوست: محافظت موثر در برابر آفتاب بخش مهمی از حفظ سلامت پوست است و همیشه باید به عنوان بخشی از مراقبت روزانه از صورت شما در نظر گرفته شود. این امر به ویژه در صورتی مهم است که پوست حساس یا به عنوان مثال مستعد آکنه باشد و در نتیجه در برابر آسیب های خورشید آسیب پذیرتر باشد. در حالی که چند دقیقه در روز زیر نور خورشید به تولید سالم ویتامین D کمک می کند، پوست صورت اغلب چندین ساعت در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار می گیرد. قرار گرفتن بیش از حد در معرض اشعه ماوراء بنفش عامل اصلی پیری زودرس پوست است. به همین دلیل پوستی که قرار است در معرض قرار گیرد باید با کرم ضد آفتاب محافظت شود.

چندین کرم روز در حال حاضر دارای یک فاکتور محافظتی (معمولاً SPF 15) در برابر آفتاب هستند ولی در بسیاری از مواقع پوست شما به فاکتور محافظت از آفتاب (SPF) بالاتری نیاز دارد که می تواند علاوه بر یا به جای کرم روز معمولی با SPF  استفاده شود. محصولات حاوی SPF باید به عنوان آخرین مرحله در رژیم مراقبت از پوست صبحگاهی شما استفاده شوند.

هنگام انتخاب فاکتور ضد آفتاب مناسب برای پوست باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت:

رنگ پوست (یعنی شما کدام فتوتایپ هستید؟ فتوتایپ 1 و 2 نسبت به فتوتایپ 3 تا 6 نسبت به قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش حساس تر است.
حساسیت پوستی
فصل
سطح قرار گرفتن در معرض (بسته به منطقه آب و هوایی که در آن هستید)
مدت زمان قرار گرفتن در معرض

نمایش 1–12 از 97 نتیجه

آبرسان آمپولی چای سبز فارم استی

تومان 285,000
یکی از اجزای اصلی آمپول چای سبز عصاره دانه چای سبز است که پوست را مرطوب می کند و توانایی کاهش التهابات و تحریک ها و عادی سازی فرایندهای متابولیکی را دارد. استفاده مدوام و روزانه از محصول ، بهبود رنگ پوست و از بین رفتن قرمزی، سفت شدن منافذ و تنظیم فعالیت غدد چربی را به همراه دارد. همچنین آمپول چای سبز دارای اثرات ضد پیری است، زیرا عصاره دانه ی چای سبز سنتز کلاژن را تسریع می کند، خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد، به صاف شدن چین و چروک های ظریف و کاهش عمق بیان کمک می کند. علاوه بر این، آمپول چای سبز فارم استی دارای خواص آنتی اکسیدانی بسیار خوبی هست و پوست را از اثرات مخرب رادیکال های آزاد محافظت می کند و آسیب های اشعه ماوراء بنفش را به حداقل می رساند.

ویژگی ها:

 • حاوی نیاسین آمید، عصاره چای سبز و ریشه شیرین بیان
 • دارای آنتی اکسیدان قوی
 • جلوگیری از پیری پوست
 • افزایش گردش خون پوست به دلیل داشتن کافئین چای سبز
 • تسریع سنتز کلاژن و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست
 • تسکین و التهابات قرمزی ، خارش و التهابات پوستی
 • بهبود رنگ و روشنای و شفافیت پوست
 • آبرسانی و هیدراته کردن لایه های مختلف
 • ساخت کره جنوبی
تاریخ انقضاء: 2024 حجم: 250 میل

آبرسان آمپولی مروارید سیاه فارم استی

تومان 285,000
ساخت کره جنوبی با ضمانت اصل و اورجینال بودن

آبرسان آمپولی مروارید سیاه ابزاری قدرتمند در ضد پیری و تقویت پوست است. تاثیر روی چین چروک و رنگ پوست و ترمیم بافت پوستی که در اولین استفاده آن راه مشاهده می کنید. کمبود کلاژن را در پوست در برطرف می کند و قابلیت ارتجاعی پوست را بالا می برد. این محصول علاوه بر اسید هیالورونیک و کلاژن حاوی مقدار بالایی آدنوزین هست که روی سلول های انرژی زای پوست تاثیر مستقیم دارد. استفاده منظم از این محصول افزایش قابلیت ارتجاعی پوست و درخشش و شادابی پوست را به همراه دارد.

ویژگی ها:

 • دارای بافت ژلی سبک
 • ترکیبی از مروارید سیاه ،اسطوخودوس، خرفه و فریزیا
 • رفع التهاب و قرمزی پوست
 • کمک به رفع کک و مک
 • جوان سازی پوست
 • فعال سازی توانایی بازسازی سلول ها
 • تقویت قدرت دفاعی پوست
 • آبرسانی عمیق به پوست
 • غنی از آنتی اکسیدان
 • رفع چین و چروک و خطوط ریز صورت
 • یک فیلتر طبیعی برای اشعه ماورا بنفش
 • جلوگیری از سنتز ملانین
 • قابلیت ارتجاعی پوست را بالا می برد
 • صاف و درخشان کننده پوست
 • رفع خشکی و خستگی پوست
 • باعث جوانسازی پوست می گردد.
 • ساخت کره جنوبی

نحوه استفاده:

در ابتدا پوست را با استفاده از ژل یا فوم خوب بشویید. با استفاده از تونر آماده سازی لازم را انجام دهید. مقداری از مواد را بر روی پوست صورت و گردن بمالید و خوب ماساژ دهید. در روز دوبار استفاده شود.

حجم: 250 میل

تاریخ انقضاء: 2024

آبرسان آمپولی هشت ویتامین فارم استی

تومان 285,000
ساخت کره جنوبی با ضمانت اصل و اورجینال بودن آمپول ویتامین DR-V8 فارم استی یک محصول فوق العاده برای داشتن پوستی روشن و شاداب می باشد که به دلیل خاصیت آبرسانی قدرتمند محصول، می تواند در از بین چین و چروک روی پوستی و همچنین تغذیه و احیای پوست شما بسیار موثر باشد. آمپول ویتامین DR-V8 فارم استی غنی شده با کمپلکسی از انواع ویتامین ها همانند ویتامین C، E، B3، B5 می باشد که به همین دلیل نیز می تواند به صورت فوق العاده موثر و سریع، به احیا و تغذیه پوست و از بین بردن لک های پوستی کمک کننده باشد. همچنین استفاده از نیاسینامید و آدنوزین در ساختار این محصول باعث شده است که در مقابل چین و چروک روی پوستی نیز عمکلرد خوبی از خود نشان داده و به از بین بردن آن ها کمک نماید. کافی است چند بار از آمپول ویتامین DR-V8 فارم استی استفاده نمایید تا اثار فوق العاده ای که روی جوانسازی پوست شما و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می گذارد شما را شگفت زده کند.

ویژگی ها:

 • آمپول با خاصیت روشن کنندگی، آبرسانی، تغذیه و احیای پوست
 • حاوی هیالورونیک اسید و ضد چین و چروک
 • از بین برنده لک های پوستی
 • حاوی ویتامین های B5، B3،E و  C
 • دارای نیاسینامید و آدونزین با خاصیت روشن کنندگی و ضد لک
 • حاوی آلوئه ور، پرپولیس، گیاه هاماملیس و کاملیا، لاوندر، رزماری و بابونه.
 • ساخت کره جنوبی

نحوه استفاده:

بعد از اینکه پوست خود را با استفاده از یک فیس واش یا تونر به طور کمل پاکسازی کردید، مقداری از آمپول ویتامین  DR-V8  فارم استی را روی پوست صورت خود مالیده و تا جذب کامل آن، پوست صورت خود را ماساژ دهید. برای اینکه تاثیر گذاری خوبی از این محصول مشاهده نمایید توصیه می شود. قبل از استفاده آن، پوست خود را لایه برداری نمایید. توجه: قیمت ویژه محصول به علت آسیب کارتن می باشد. محصول کاملا سالم و پلمپ است ولی بدون کارتن به دست شما می‌رسد. حجم: 250 میل تاریخ انقضاء: 2024

آبرسان کپسولی آلوئه ورا

تومان 99,000

ویژگی ها:

 • غلظت بسیاز بالا= خلوص بالا
 • آبرسانی عمیق
 • تغذیه پوست
 • ترمیم بافت پوست های آسیب دیده
 • حفظ رظوبت پوست
 • بهبود زخم و جای زخم و جای جوش و لک
 • تسکین دهنده پوست
 • کلاژن ساز
 • جلوگیری از چین و چروک
 • افزایش خاصیت ارتجاعی پوست
 • جلوگیری از پیری زودرس
 • رفع جوش و آکنه
 • ۹۲٪ عصاره آلوورا
 • ترمیم اثرات آفتاب سوختگی
 • ضد قرمزی و التهاب
 • کمک به بهبود جوش ها و لک ها
 • بالا رفتن سرعت بهبود زخم ها
 • رفع خارش
 • قابل استفاده برای صورت و بدن
 • مناسب انواع پوست

نحوه استفاده:

روی پوست کاملاً تمیز مقداری از آبرسان کپسولی آلوئه ورا را ماساژ دهید تا کاملاً جذب شود. برای بدن نیز پس از استحمام روز دو تا سه بار جهت درمان جوش بدن و آفتاب سوختگی ماساژ دهید.

حجم: 280 میل

تاریخ انقضاء: 2025

آبرسان کپسولی آووکادو

تومان 118,000

این آبرسان کپسولی آووکادو با حجم 5 برابر بقیه آبرسان هاست. میوه آووکادو سرشار از «بیوتین» است. یک نوع ویتامین B که گاهی اوقات به نام ویتامین B7 و ویتامین H هم شناخته می‌شود. به همین دلیل از جمله خواص آووکاو برای پوست این است که به خاطر این ویتامین به حفظ رطوبت پوست کمک کرده و مانع از خشک شدن مو هم می‌شود.

آووکادو سرشار از ویتامین‌های A و K است، ویتامینی که به عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی آفتاب سوختگی پوست را درمان می‌کند.

یکی دیگر از خواص آووکادو برای زیبایی پوست و مو ، روغن آووکاو است که در اغلب محصولات لوکس، معتبر و گران‌قیمت آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. روغن آووکادو به سرعت و به صورت کامل جذب پوست می‌شود.

از جمله خواص آووکادو برای پوست «استرولین‌» موجود در این میوه جادویی است. استرولین از جمله ساختارهای مولکولی کوجود در روغن‌های گیاهی است که به افزایش کلاژن سازی پوست و نیز درمان لکه‌های ناشی از بالا رفتن سن کمک می‌کند.

ویژگی ها:

 • ضد جوش و آکنه
 • کلاژن ساز و جلوگیری از پیری پوست
 • تامین رطوبت مورد نیاز پوست و جلوگیری از خشکی و کم آبی
 • ترمیم کننده پوست
 • درمان آفتاب سوختگی
 • کاهش اثرات مضر خورشید
 • حاوی آنتی اکسیدان
 • بدون تست حیوانی
 • کاملاً بدون چربی

نحوه استفاده:

روی پوست کاملاً تمیز، مقداری از آبرسان کپسولی آووکادو را ماساژ دهید تا کاملاً جذب شود.

حجم: 280 میل

انقضاء: 2025

آبرسان کپسولی حلزون

تومان 98,000

در پوست انسان و حلزون هر دو ترکیبات الاستین و کلاژن وجود دارد و ضمنا تعادلی که بین این ماده وجود دارد نیز، در هر دو مشابه است.  به همین علت است که ترشحات این جاندار، می‌تواند به کمک پوست ما آمده و موجب پاکسازی و جوان‌سازی پوست آن شود.

یکی از مواد معجزه گر در ترشحات حلزون آلانتوئین است. این ماده، به دلیل تاثیرات اعجاب‌انگیزی که دارد، به کمک پوست آمده و سلول‌های مرده را از بین برده و باعث ایجاد سلول‌های جدید می‌شود و از این طریق، به جوان‌‌سازی کمک می‌کند. این ماده، می‌تواند به عنوان یک ترمیم‌کننده نیز وارد عمل شود و برای کسانی که دچار خراش یا سوختگی هستند بسیار کارگشا باشد و در ایجاد یک پوست بدون خراش و جای سوختگی کمک کند. همچنین مخاط حلزون با داشتن ویتامین‌‌هایی مانند E، A و C  نیز قادر است از پوست در برابر آسیب‌های محیطی و خارجی حمایت کند.

آبرسان کپسولی حاوی عصاره حلزون، بعنوان یک محصول در روتین روزانه و شبانه بخصوص در فصل تابستان، پوست شما را از عوامل مخرب آفتاب محفوظ داشته و به ترمیم و بازسازی آن کمک می‌کند.

ویژگی ها:

 • سفت کننده پوست
 • آبرسانی بسیار بالا
 • جذب سریع
 • دارای بافت بدون چربی
 • روشن کننده
 • کمک به کاهش چین و چروک
 • ترمیم کننده پوست
 • جبران آثار مخرب خورشید و رادیکال های آزاد
 • بهبود آسیب های پوستی ناشی از جوش
 • کنترل کننده ترشح چربی پوست
 • کوچک کننده منافذ
 • مناسب برای انوع پوست حتی پوست های مستعد جوش و آکنه

نحوه استفاده:

در ابتدا پوست خود را کاملا تمیز کنید. به مقدار کافی از آبرسان کپسولی حاوی عصاره حلزون را روی پوست بمالید و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا جذب شود. آبرسان کپسولی حاوی عصاره حلزون بصورت روزانه و حتی به عنوان زیرساز آرایش قابل استفاده می باشد.

حجم:  280 میل

تاریخ انقضاء: 2024

آبرسان کپسولی کلاژن ساز

تومان 98,000

کلاژن فراوان ترین پروتئین در بدن و بخشی از داربستی است که پوست را محکم نگه می دارد و از غضروف ها پشتیبانی می کند. با گذشت زمان و افزایش سن انواع کلاژن تجزیه می شود. پوست به مرور آویزان و خطوط ریز چین و چروک پدیدار می شود. مفاصل ساییده شده و بیشتر در معرض آرتروز و جراحات قرار می گیرند. نه تنها به طور طبیعی از 20 سالگی به بعد کلاژن کمتری تولید می شود، بلکه با افزایش سن و سایر عوامل مانند قرار گرفتن در معرض آفتاب، سیگار کشیدن انواع کلاژن بیشتری نیز از دست می رود. به عبارت دیگر با افزایش سن، میزان تولیدی کلاژن از میزان تجزیه شده آن بسیار کمتر است و به همین دلیل پیری رخ می دهد. آبرسان کپسولی کلاژن ساز این امکان رو برای شما فراهم‌ می‌کند که این ماده ارزشمند را هر روزه و به ساده ترین شکل ممکن به پوست خود برسانید.

 

ویژگی ها:

 • سفت کننده پوست
 • آبرسانی بسیار بالا
 • جذب سریع
 • دارای بافت بدون چربی
 • روشن کننده
 • کمک به کاهش چین و چروک
 • تحریک کلاژن سازی در پوست
 • افزایش خاصیت کشسانی
 • بهبود آسیب های پوستی ناشی از جوش
 • کنترل کننده ترشح چربی پوست
 • کوچک کننده منافذ
 • مناسب برای انوع پوست حتی پوست های مستعد جوش و آکنه

نحوه استفاده:

در ابتدا پوست خود را کاملا تمیز کنید. به مقدار کافی از آبرسان کپسولی کلاژن ساز را روی پوست بمالید وبه آرامی ماساژ دهید تا کاملا جذب شود. آبرسان کپسولی کلاژن ساز بصورت روزانه و حتی به عنوان زیرساز آرایش قابل استفاده می باشد.

حجم:  280 میل

تاریخ انقضاء: 2024

آمپول آبرسان انار فارم استی

تومان 285,000
اگر به دنبال خرید کرم ضد چروک مناسب و با کیفیتی هستید که قیمت مناسبی نیز داشته باشد، می‌توانید یکی از محصولات فارم استی به نام آمپول روشن کننده و ضد چروک انار را امتحان کنید. این محصول به دلیل داشتن عصاره انار طرفدار زیادی در بین خانم‌ها پیدا کرده است زیرا همانطور که می‌دانید، انار به دلیل هورمون‌های زنانه زیادی که در ساختار خود دارد (مانند استروژن) برای خانم‌ها بسیار مفید است و در بین میوه‌های دیگر، نقش بسیار مهمی در متعادل‌سازی هورمون‌های زنانه دارد. در عصاره انار، ویتامین B1، B2، B6،   Cو A وجود دارد. علاوه بر تمامی این ویتامین‌ها، ترکیبات بسیار مفید این عصاره گیاهی می‌تواند از اختلالات هورمونی جلوگیری به عمل آورد و مانع خستگی، ضعف و مشکلات زنانه شود. عصاره انار را اگر بر روی پوست خود بمالید، با خواص لیفتینگ قوی خود می‌تواند پوست را سفت و محکم کند و از افتادگی پوست جلوگیری به عمل آورد.

ویژگی ­ها:

 • دارای عصاره انار
 • درمان اختلالات هورمونی زنانه به دلیل داشتن استروژن در عصاره انار
 • دارای ویتامین A و C (حفاظت از پوست در برابر رادیکال‌های ازاد و تاثیرات مخرب تشعشعات نور فرابنفش خورشیدی)
 • دارای ویتامین B1 (تقویت کننده سیستم دفاعی پوست صورت، دارای خواص ضد استرسی، از بین برنده علائم پیری زودرس پوست)

نحوه استفاده:

ابتدا پوست خود را آماده کنید. برای آماده کردن پوست خود نیاز است تا با استفاده از یک فوم و یا پاک کننده مخصوص، صورت خود را پاک و تمیز کنید. پس از شستشوی پوست خود و خشک کردن تمامی نقاط آن، آمپول آبرسان انار فارم استی را به مقدار لازم با قاشق مخصوص بردارید و بر روی پوست خود بمالید. حجم: 250 میل انقضاء: 2025

آمپول آبرسان عسل فارم استی

تومان 499,000

آمپول آبرسان عسل فارم استی شامل عصاره ژل رویال طبیعی، نیاسینامید و هیالورونیک اسید است که:

عصاره ژل رویال طبیعی: این عصاره متابولیسم سلولی و گردش خون زیر پوست را افزایش می‌دهد و در نتیجه باعث تسریع بهبود  آسیب‌های پوستی می‌شود، خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش می‌دهد و از افتادگی پوست جلوگیری می‌کند، به از بین رفتن چین و چروک‌های پوست کمک می‌کند، با افزایش مقاومت سد دفاعی پوست باعث مصونیت پوست در برابر عوامل مضر محیطی مانند آلودگی هوا، تغییرات دمایی، اشعه های مضر، سموم و ... می‌شود.

نیاسینامید اسید: روشن کننده و از بین برنده لک‌ها و رنگدانه‌های اضافی پوست، یکدست کننده تُناژ پوست، دارای خاصیت ترمیمی و کمک به بهبود آسيب‌های پوستی و دارای خاصیت آنتی اکسیدانی.

هیالورونیک اسید: دارای خاصیت آبرسانی عمیق و حفظ رطوبت سلول‌های پوستی، تشکیل لایه محافظ روی سطح پوست برای کاهش میزان تبخیر رطوبت، کمک به ترمیم و بهبود پوست‌های آسیب دیده و جلوگیری از ایجاد چین و چروک و پیری زودرس.

ویژگی­ ها:

 • روشن کنندگی و از بین بردن لَک‌های پوستی
 • تغذیه سلول‌های پوست
 • آبرسانی و مرطوب کنندگی
 • رفع چین و چروک و جلوگیری از افتادگی پوست صورت
 • نرم کنندگی و شاداب کنندگی
 • ترمیم کنندگی و آنتی اکسیدانی

نحوه استفاده:

ابتدا پوست خود را آماده کنید. برای آماده کردن پوست خود نیاز است تا با استفاده از یک فوم و یا پاک کننده مخصوص، صورت خود را پاک و تمیز کنید. پس از شستشوی پوست خود و خشک کردن تمامی نقاط آن، آمپول آبرسان عسل فارم استی را به مقدار لازم با قاشق مخصوص بردارید و بر روی پوست خود بمالید.

حجم: 250 میل

انقضاء: 2025

آمپول آبرسان و ضدچروک آووکادو فارم استی

تومان 188,000

آمپول چندکاره آبرسان و ضد چروک آووکادو فارم استی یک سرم کمپلکس فشرده غنی شده با روغن آووکادو است که از مانع از خشکی پوست شده و از پیری زودرس جلوگیری می کند. این آمپول پوست  را با رطوبت اشباع می کند و از بروز چین و چروک هایی که به سرعت روی پوست خشک قرار می گیرند جلوگیری می کند. هنگامی که روی پوست صورت قرار می گیرد  بلافاصله مشکلاتی را که به صورت زبری، خارش و قرمزی پوست ظاهر می شود، از بین می برد. روغن آووکادو حاوی اسیدهای چرب اشباع شده و نشده است که پوست خشن و زبر را نرم و لطیف می کند. اسیدهای چرب با ایجاد یک لایه ی نازک آب در سطح صورت ، به حفظ رطوبت و جلوگیری از تبخیر آن کمک می کند.

آمپول آووکادو فارم استی حاوی مقادیر قابل توجهی عصاره چای سبز بود که باعث عدم خستگی  و کدری پوست می شود، رنگ چهره را بهبود می بخشد و درخشش سالم و طبیعی را بر می گرداند. عصاره برگ چای سبز حاوی کاتچین و پلی فنول است که دارای پتانسیل آنتی اکسیدانی هستند و از الیاف کلاژن در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کنند. آنتی اکسیدان ها از پژمردگی زودرس، افتادگی و شل شدگی جلوگیری می کنند. عصاره سنتلا آسیاتیکا مقدار لازم کلاژن را برای پوست فراهم می کند، خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد و استحکام آن را حفظ می کند. جنسینگ با تحریک گردش خون و فرآیندهای متابولیکی ، مواد مغذی و اکسیژن را در اختیار پوست قرار می دهد.

ترکیبات اصلی: نیاسین آمید، روغن آووکادو و عصاره میوه های گرمسیری.

ویژگی ها:

 • جلوگیری مؤثر از بروز خشکی ، زبری و کم آبی پوست
 • افزایش خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست
 • تقویت سد دفاعی پوست در برابر عوامل خارجی
 • بهبود رنگ و شفافیت و درخشانی پوست
 • درمان چین و چروک های ناشی از خشکی
 • بافت ژله ای و جذب راحت بدون احساس چسبندگی
 • تسکین و التیام پوست های خسته و خشک
 • تأمین رطوبت لازم برای پوست
 • خط تولید چین تحت لیسانس کره جنوبی

حجم: 250 میلی گرم

انقضاء: 2024

آمپول کلاژن هیالورونیک فارم استی

تومان 220,000

عمده تفاوتی که آمپول های مراقبت از پوست با سرم های پوستی دارند، در میزان غلظت ویتامین ها و آنزیم های موجود در آن ها می باشد که آمپول های مراقبت از پوست غلیظ تر بوده و به همین خاطر می تواند در سریع ترین زمان ممکن، تاثیر گذاری بالایی از خود نشان دهد. البته اگر از مشکل پوستی خاصی دارید، پیشنهاد می شود از هر دو محصول یعنی سرم پوستی و آمپول مراقبت از پوست در روتین مراقبت پوستی خود استفاده نمایید تا بتوانید بهترین نتیجه را از تاثیرگذاری این دو محصول بگیرید.

قرار گرفتن در معرض اشعه های UV خورشید در اولین قدم باعث از بین رفتن کلاژن های پوست که نوعی پروتئین ضروری برای حفظ سلامت پوست است، می شود. کمبود این پروتئین در بدن فقط ناشی از اشعه های آفتاب نبوده و برخی عادت های نا درست مانند مصرف دخانیات یا استفاده بیش از حد لوازم آرایشی و یا حتی گذر سن می تواند در آن نقش داشته باشد. آمپول کلاژن هیالورونیک فارم استی براحتی می‌تواند این کمبود را جبران کند و کلاژن مورد نیاز پوست را تامین نماید.

ویژگی ها:

 • آبرسان قوی و فوری پوست
 • جوان کننده، ضد پیری و دارای خواص درخشان کننده پوست
 • افزایش دهنده خواص کشسانی و ارتجاعی پوست
 • کمک به رفع چین و چروک با رطوبت رسانی فوق العاده
 • حاوی هیالورونیک اسید و کلاژن
 • دارای بافت ژلی بسیار سبک و زود جذب
 • همراه با قاشقک مخصوص جهت استفاده آسانتر
 • خط تولید چین تحت لیسانس کره جنوبی

حجم: 250 میلی گرم

انقضاء: 2024

آیس رولر

تومان 158,000

ویژگی ­ها:

 • ماساژور پوست صورت و بدن
 • افزایش خون رسانی پوست (احیا کننده)
 • جلوگیری از چین و چروک و جوش
 • کاهش تیرگی و پف زیر چشم
 • کوچک کننده منافذ باز
 • به حداقل رساندن قرمزی ها و لک های صورت
 • مناسب برای تسکین آسیب های جزئی، سوختگی
 • تسکین درد میگرن
 • جوانسازی پوست
 • خنک کننده پوست و ماساژ بدن و صورت
 • لیفتینگ پوست صورت
 • تسکین درد و کاهش اسیب های ورزشی
 • کاهش تب و آرامبخش
 • رفع قرمزی بعد کار درمارولر و میکرونیدلینگ

نحوه استفاده:

سر غلطکی را تمیز و از دسته جدا نموده، آن را در کیسه نایلونی قرار داده و به مدت 4 ساعت در فریزر نگهداری کنید. پس از آن سر غلطکی را به دسته نصب کنید و اثرات خنک کننده و آرامش بخش آن بر روی صورت و بدن تان لذت ببرید.